General dating

TsDates
Rimtos Pazintys

1 Atsiliepimas

Rimtos Pazintys, Pazintys, Lietuviskos Pazintys Pirmas puslapis - rimtospazintys.lt Plačiau »
Alio.lt

Nemokami skelbimai - Alio.lt Nemokami skelbimai - butai, namai, sklypai, automobiliai, motociklai, darbas, kompiuteriai, pažintys, šunys.Plačiau »
DarniPora.lt

DarniPora.lt: Pažintys rimtiems santykiams. Pažintys ir meilė čia žengia drauge. Pažinčių portale matysite charakterių, vertybių ir seksualinį suderinamumą. Pažinčių svetainė rimtiems sanPlačiau »
Draugas
Flirtas

Pažintys ir Draugai - ieškok flirtas.lt portale (Pažinčių Skelbimai) Pažintys ir tavo svajonių draugas, ieškok flirtas.lt portale. Lietuviškos pažintys tavo draugams. Ieškok draugo ir tapkite darni pora. Tavo draugas - FlirtPlačiau »
Free Snap Milfs
Graziausi.lt
Ieskok.lt

Ieskok.lt - nemokamas pažinčių ir bendravimo puslapis Populiariausias internetinis pažinčių puslapis Lietuvoje. Lengva registracija ir realios pažintys - mūsų garantija.Plačiau »
Laisvas.eu

Rimtos pažintys internetu - laisvas.eu Didžiausias pažinių portalas Lietuvoje ieškantiems rimtų santykių. Greitai ir nemokama registracija. Realios pažintys ir pasimatymaiPlačiau »
Lavaplace.com

Tarptautinės pažintys LavaPlace Tarptautinės pažintys su užsieniečiais iš JAV, Kanados, Anglijos, Vokietijos, Airijos, Rusijos, Australijos, Švedijos, Norvegijos ir ne tik.Plačiau »
Local Dates Here

LOVEETO — ЭТО МЕСТО КАЧЕСТВЕННОГО ОБЩЕНИЯ C ИНТЕР&Plačiau »
Moboola Dating
Mylimi.lt

Pirmas puslapis - Nemokamų pažinčių svetainė mylimi.lt Nemokamos pažintys lietuviškai mylintiems ir mylimiemsPlačiau »
ONE.lt

ONE.LT - tai vieta, kur susitinka geriausi draugai, įdomiausios pažintys, linksmiausi žaidimai bei aktualiausios naujienos. One.lt - tai vieta, kur susitinka geriausi draugai, įdomiausios pažintys, linksmiausi žaidimai bei aktualiauPlačiau »
Pazinciu

Pažinčių portalas - Pažintys Lietuvoje Tarptautinė pažinčių svetainė su nuotraukomis, nauja pažinčių, pokalbių svetainė. Pažinčių puslapis su vaikinų ir merginų nuotraukomiPlačiau »
Pazinciu.com

Pažinčių portalas - Pažintys Lietuvoje Tarptautinė pažinčių svetainė su nuotraukomis, nauja pažinčių, pokalbių svetainė. Pažinčių puslapis su vaikinų ir merginų nuotraukomiPlačiau »
Pazintys Senjorams
Pazintys.ws

Pazintys.ws | pažinčių svetainė Personals and Dating service. It has never been easier to meet people. You will soon find that many others in your area are looking for that someone special just as you are.Plačiau »
Point.lt

Pažintys, nuotraukos, blogai, albumai, žaidimai – Point.lt Plačiau »
Susitikimai.lt

Pažintys internete | Pažinčių svetainė internetu | Susitikimai.lt Tai krikščioniška pažinčių svetainė. Čia pažintys internete - patikimos ir saugios. Tai ne tik pažinčių svetainė, bet iPlačiau »
Vip Pazintys

Sex Pažintys Skelbimai | VipPazintys.lt Pažinčių skelbimų lenta, seksas visoje Lietuvoje!Plačiau »
YS.lt

YS.lt - socialinis portalas YS.lt bendruomenė Pazintys draugas, iekok, susipazinkPlačiau »